O firmie

Jesteśmy fabrycznym serwisem i dealerem Lavamac i Primus.


Nasza firma prowadzi serwis urządzeń pralniczych oraz sprzedaż części zamiennych. Specjalizujemy się również w naprawie falowników do pralnic Electrolux. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego też prowadzimy magazyn oryginalnych części oraz zamienników w celu szybkiego usunięcia usterki. Jako nieliczni posiadamy narzędzia do wymiany łożysk i uszczelnień w pralnicy Lavamac, Primus FS40, FF400, LH440, LH800 o załadunku 22, 33, 40, 55 i 80KG. W zakres naszych usług wchodzą także skrupulatne przeglądy okresowe, podczas których sprawdzimy stan techniczny maszyn i dokonujemy niezbędnych regeneracji. Każde wykonane przez nas zlecenie, objęte jest gwarancją.

Każde zlecenie jest dla nas priorytetem. Staramy się działać szybko i z pełnym zaangażowaniem. W magazynie posiadamy prawdziwe skarby elektroniczne. Dzięki nim można opanować nawet najtrudniejsze sytuacje związane z zatrzymaniem pracy maszyn w firmach naszych klientów.

Wszelkiego rodzaju awarie oraz usterki staramy się usunąć na miejscu dzięki profesjonalnemu serwisowi. Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem, co przekłada się na  jakość świadczonych przez nas usług. Działamy szybko i sprawnie, a tym co nas wyróżnia, jest krótki czas realizacji zleceń. W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy zawsze dobro Klienta.

Nasza oferta obejmuje:

sprzedaż nowych maszyn: pralnic, suszarek, magli
montaż i uruchomienie maszyn
przeglądy i diagnostyka
doradztwo techniczne
instalacje parowe i kondensatu
układy sterowania i automatyki
konserwacje
naprawy elektroniki, automatyki, elektryki, mechaniki itp.
instalacje wodne, powietrza, c.o, pary i kondensatu

U Nas możesz kupić części do urządzeń grupy ALLIANCE – LAVAMAC, PRIMUS, IPSO oraz ELECTROLUX.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń, zapytaj, sprawdź nas.

+48 603 605 733